...
 

Ceļojuma izvēle, rezervēšana un iegāde

  1. Visiem Tūrisma operatoriem, kuru kompleksos ceļojuma pakalpojumus Jūs izvēlaties un iegādājieties rezervēšanas platformā travel4you.lv ir saņemta obligātā Licence, ko izsniedz Patērētāju aizsardzības centrs (PTAC).  Variet pārbaudīt PTAC tūrisma operatoru un aģentu datubāzē.
  2. Kompleksie tūrisma pakalpojumi tiek organizēti ievērojot Starptautiskos, Eiropas Savienības un Latvijas Republikas normatīvos aktus to hiearhijas secībā.  
  3. Arvien vairāk tūristi izvēlās paši atrast un rezervēt savus ceļojumus. Tāpēc piedāvājam izmantot rezervēšanas platformu travel4you.lv, kur Jūs atradīsiet tūrisma operatoru organizētos kompleksos tūrisma pakalpojumus (ceļojumi) un paši, pa tiešo no tūrisma operatora, iegādāsieties savu izvēlēto ceļojumu. Atliek vien Jums izvēlēties galamērķi, viesnīcu un veikt apmaksu.
  4. Rezervēšanas platformā travel4you.lv atradīsiet daudz interesantu piedāvājumu.
  5. Pirms veicot sava ceļojuma izvēli, rezervēšanu un apmaksu, Jums ir jāpiekrīt travel4you.lv rezervēšanas platformas noteikumiem. Pretējā gadījumā Jums ir liegts izmantot travel4you.lv rezervēšanas platformu un iegādāties tajā ceļojumus.
  6. Personu datu apstrāde tiek veikta ievērojot normatīvos aktus. Personu dati tiek izmantoti tikai un vienīgi mērķa - kompleksā ceļojuma pakalpojuma iegādei un saņemšanai sasniegšanai.
  7. Izvēloties ceļojumu Jūs piekrītiet tūrisma operatora līguma nosacījumiem. Ar katra tūrisma operatora līguma nosacījumiem variet aplūkot: